Okazja dnia w EURO.com.pl – kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 i dwie gry Call Of Duty. Tylko do północy 1 grudnia

0
224
Kontroler bezprzewodowy do PlayStation DUALSHOCK 4 z dwoma grami Call of Duty: Modern Warfare (voucher) oraz Infinite Warfare (box)
Kontroler bezprzewodowy do PlayStation DUALSHOCK 4 z dwoma grami Call of Duty: Modern Warfare (voucher) oraz Infinite Warfare (box)

Dobra okazja w sklepie internetowym Euro.com.pl – tylko do północy 1 grudnia 2017 można zaoszczędzić aż 120 złotych kupując w zestawie kontroler bezprzewodowy do PlayStation DUALSHOCK 4 z dwoma grami Call of Duty: Modern Warfare (voucher) oraz Infinite Warfare (box).

Cena promocyjna zestawu to 279 zł (poprzednio 399 zł). To 120 zł taniej.

Zestaw można także wziąc w opcji spłaty ratalnej. 13,30 zł razy 30 rat 0 %.

Info o padzie ze strony sklepu:

Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 ma teraz nowy wygląd i charakter, z lepiej widocznym, kolorowym paskiem świetlnym. To najbardziej ergonomiczny, intuicyjny kontroler PlayStation, jaki kiedykolwiek zaprojektowano.

Uchwyć i pokaż światu swoje najlepsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.

Jeszcze bardziej precyzyjna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego wymiaru grom.

Udoskonalone drążki analogowe i spusty.

Zintegrowany pasek świetlny, który świeci w różnych kolorach w zależności od tego, co dzieje się w grze – teraz widać go na panelu dotykowym.

Ożyw swoje gry i usłysz każdy szczegół dzięki efektom dźwiękowym pochodzącym bezpośrednio z kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.

Słuchaj gier przez słuchawki – zintegrowane gniazdo słuchawkowe 3,5 mm pozwoli Ci usłyszeć każdy huk, trzask oraz wybuch.

Kołysz się i ruszaj, a wbudowany niezwykle czuły akcelerometr z żyroskopem wykryje ruch, przechylanie i rotację kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.

Naładuj kontroler z dowolnego portu USB i przekazuj dane za pośrednictwem kabla USB.

Link do promocji: Sony DualShock 4 v2 (czarny) + 2 gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here